آسانسور لیفتراک بر

آسانسورهای لیفتراک بر به انواع از آسانسورهای باری سنگین گفته می شود که در کارخانجات و مراکز صنعتی و انبارها جابجایی بار به همراه وسیله انتقال بار از جمله لیفتراک، استاکر، تراک ها و ... را انجام می دهد. این نوع آسانسورها به فراخور شرایط بهره برداری و ساختمانی با سیستم های هیدرولیک و کششی اجرا می شوند.
آسانسور لیفتراک بر

آسانسورهای لیفترراک بر در بسیاری از کارخانه ها و مراکز صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و نقش کلیدی در جریان انتقال مواد و محصولات بین بخش های گوناگون تولید، خطوط مونتاژ و همچنین انبار برعهده دارد.

کاربردهای آسانسور لیفتراک بر

  • کارخانه ها و سالن های تولید
  • انبارها
  • سایت های صنعتی
  • مراکز نفتی، پتروشیمی و پالایشگاه ها
  • فروشگاه های بزرگ طبقاتی

ظرفیت آسانسور لیفتراک بر

آسانسورهای لیفتراک بر از نظر ظرفیت بار، در میان آسانسورهای فوق سنگین دسته بندی می شود. ظرفیت این نوع دستگاه ها عموما با توجه به نیازهای بهره برداری و آنالیز ترافیک خطوط انتقال تعیین می شود. در بیشتر موارد ظرفیت مفید آسانسورهای لیفتراک بر بین 5000 تا 20.000 کیلوگرم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

اسانسور بیماربر تحت بر

آسانسور تخت بر بیمارستانی

آسانسور تخت بر بیمارستانی یکی از انواع آسانسورهای بیماربر است که در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی بمنظور جابجایی بیماران با تخت بیمارستانی بین طبقات طراحی و اجرا می شود. کابین، درب ها و برخی تجهیزات و متعلقات این نوع آسانسورها می بایست از استانداردهای خاصی تبعیت نمایند.

بیشتر »
اسانسور مسافری

آسانسور مسافربر

آسانسور مسافربر کاربرد وسیعی در انواع ساختمان ها دارد. انواع آسانسورهای مسافری در سیستم های کششی و هیدرولیک با ظرفیت های گوناگون در تناسب با

بیشتر »
آسانسور لوکس شیشه ای

آسانسور پانورامیک

آسانسورهای پانورامیک آسانسورهای لوکس و گران قیمتی هستند که با کابین هایی به شکل دایره، نیم دایره، چند ضلعی یا مستطیل با استفاده از شیشه اجرا می شوند. در این نوع آسانسور که بیشتر در هتل ها، رستوران ها و برخی مراکز تجاری اجرا می شوند، مسافران در حال حرکت آسانسور می توانند فضای خارج از کابین را مشاهده کنند.

بیشتر »