درباره ما

شرکت توسعه تجهیزات صنعتی ایران با شماره ثبت ۵۸۶۵۱ در سال ۱۳۶۴ توسط گروهی از مهندسین و مدیران مجرب و فعال در زمینه های صنعتی کشور تاسیس و تا کنون به طور تخصصی در زمینه طراحی ، ساخت، مونتاژ و نصب انواع آسانسور فعالیت می نماید. این شرکت با بهره گیری از نیروهای فنی متخصص، همکاری و تعامل با شرکت های معتبر و پیشرفته جهانی در زمینه تکنولوژی آسانسور و با چهار دهه فعالیت مستمر توانسته است مورد اعتماد صنایع، سازمانها و موسسات دولتی و خصوصی کشور قرار گیرد.

مدیریت:

مدیریت این شرکت با چند دهه تجربه مفید و موثر در زمینه طراحی و اجرا پروژ های صنعتی توانسته است سهم مهمی در خدمت به صنایع و ارتقاع تکنولوژی‌ انتقال عمودی و مدرنیزه کردن آن در راستای اهداف شرکت و تربیت کادرهای فنی داشته باشد.

بخش طراحی و مهندسی:

 بخش طراحی زیر نظر کارشناسان مجرب و دوره دیده و مطابق استاندارد کشورهای پیشرفته و استاندارد ملی ایران EN_81 کلیه امور مهندسی و طراحی پروژه ها را با انتخاب و استفاده از بهترین برندهای اروپائی و برندهای مطمئن و شناخته شده در بازار داخلی و طراحی و انتخاب قطعات بر مبنای کاربردی (heavy duty) و هماهنگی مستمر با نظر  خریدار و هماهنگی با بخش اجرا و نصب و راه اندازی میسر می‌سازد.

بخش ساخت و تولید: 

بخش ساخت و تولید این شرکت در باغستان شهریار در نزدیکی تهران در مجتمع صنعتی و قابل دسترسی سریع با مجوز های کاملا قانونی و تأیید انجمن تولیدکنندگان قطعات آسانسور با توانائی تولید ساخت انواع پاوریونیت ، جک ، کارسلینگ و انواع کابین های صنعتی باربری ، نفربر ، خودرو بر ، لیفتراک بر با کادری ورزیده آموزش دیده زیر نظر مهندسین با تجربه و مطابق با آخرین استانداردها و دستاوردهای تکنولوژیک جهانی در حال فعالیت میباشد.

بخش پشتیبانی:

کلیه خدمات فنی نصب و راه اندازی و خدمات پس از،فروش محصولات این شرکت و سرویس های ماهانه و ادواری و سیستم سریع پاسخگوئی رفع خرابی پشتیبانی بسیار مطمئن و موثر برای این شرکت فراهم آورده و کامل کننده حلقه کیفیت در محصولات و سایر بخشهای این شرکت میباشد.

برخی از مشتریان ما

گواهینامه ها